• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Наші досягнення

Наші досягнення /Files/images/44.gif

ПЕРЕМОЖЦІ УЧНІВСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД 2016-2017

/Files/images/Носенко і С.JPGСавін В. - І місце (фізика)/Files/images/Вихрист.JPGМисак Ю. - ІІІ місце (зарубіжна література), ІІІ місце (російська мова)/Files/images/я С і А.JPGАртеменко А. - ІІІ місце, Бурковець С. - ІІІ місце (українська мова і література)/Files/images/Щедрова і А.JPGАртеменко А. - ІІІ місце (німецька мова)/Files/images/Дротенко.JPGАртеменко А. - ІІІ місце (географія)

/Files/images/P1110390.JPGБурковець С. - І місце в районному етапі конкурсу учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням (керівник Зажерило А.В.)

/Files/images/конкурс Аліна.jpgУчениця 10 класу Артеменко Аліна - переможець обласного конкурсу творчих робіт "Я - патріот України"(керівник - Зажерило А.В.)/Files/images/Казновська Л.JPGПереможці районного етапу мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка Кожуленко А. і Кушнір В. з наставниками/Files/images/Кожулекно на конк.jpgКожуленко А на обласному етапі мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка/Files/images/Кожуленко.JPGКожуленко А. - ІІІ місце в обласному етапі мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка/Files/images/А і А.JPGАртеменко А. І місце в районному і ІІІ місце в обласному етапах конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика /Files/images/Белінська і К.JPGПереможець обласного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» Білявська К. (3 місце) з наставником Белінською М.П.

Переможці спортивних змагань

/Files/images/Змагання допризовної молоді 2016, ІІІм..JPGЗмагання допризовної молоді 2016 ( ІІІ місце)/Files/images/Ігри птріотів 2016, ІІІм..JPGІгри птріотів 2016 (ІІІ місце)/Files/images/Козацький Гарт 2016,ІІм..jpgКозацький Гарт 2016 (ІІ місце)/Files/images/Настільний теніс 2016, ІІІм..jpgНастільний теніс 2016 (ІІІ місце)/Files/images/олімпійське лелеченя 2017, ІІІм..jpgОлімпійське лелеченя 2017 (ІІІ місце)/Files/images/Призери змагань з легкої атлетики.jpgПризери змагань з легкої атлетики/Files/images/Стрітбол 2017, ІІм..jpgСтрітбол 2017 ( ІІ місце)/Files/images/Футбол Кубок Кушніра 2016, ІІІм..jpgФутбол Кубок Кушніра 2016 (ІІІ місце)/Files/images/Шахи 2016, ІІІм..jpgШахи 2016 (ІІІ місце)


ПЕРЕМОЖЦІ УЧНІВСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД 2015-2016

/Files/images/P3100113.JPGМисак Ю.( зарубіжна література - 2 місце), Бурковець С. (німецька мова - 3 місце, зарубіжна література - 3 місце,), Бобаренко В.(зарубіжна література - 1 місце),Кузьмін А.(німецька мова - 2 місце), Артеменко А.(німецька мова - 3 місце) з учителями Вихрист Н.С., Щедровою І.В./Files/images/Щедрова.JPGБілявська К. з учителем Щедровою І.В. - 3 місце в районній олімпіаді з німецької мови серед учнів початкових класів/Files/images/20160212_131654.jpgУчасник обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Боборенко В., переможці цього конкурсу Бурковець С. (ІІІ місце), Кузьмін А.(ІІІ місце) з науковими керівниками Вихрист Н.С. і Зажерило А.В.

/Files/images/PC140122.JPG

Кузьмін А., Артеменко А. (ІІ м. у конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика) /Files/images/P3100116.JPG Кузьмін А. (2 місце) у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка з учителем Зажерило А.В.

/Files/images/P2290404.JPGНазаренко Н., Бурковець С. з учителем Дунчевою С.Ю.- 1 місце в обласному етапі Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України» /Files/images/Мисак.JPGМисак Ю. - 2 місце в конкурсі учнівської творчості, присвяченому Міжнародному дню порозуміння з ВІЛ-інфікованими (учитель Підойма І.О.)/Files/images/Белінська.JPG

Ясеницька Тетяна з керівником Белінською М.П. - І місце в районному етапі обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

/Files/images/Стас і Святченко.JPGПереможець районного конкурсу "Лідер року" Бурковець Станіслав

/Files/images/Артеменко А.jpgАртеменко Аліна - 1 місце в районному етапі конкурсу читців «Батьківське слово» (учитель Підойма І.О.)

Переможці спортивних змагань

/Files/images/PC220040.JPG

Переможці змагань з легкої атлетики: Збавчук М. і Ставіла О. з учителем Швець А.В.

/Files/images/PC230047.JPG

Переможці районних змагань з шахів: Кузьмін А., Гиштимулт А., Кащеєв А. з учителем Гиштимултом О.С./Files/images/IMG_20160419_091501.jpgКоманда "Козаки" - 2 місце в районних змаганнях "Козацький Гарт"

Переможці предметних олімпіад 2014 - 2015 н.р.

/Files/images/P1170198.JPG

Арматраут Андрій - І місце (математика)

Артеменко Аліна - ІІІ місце (українська мова та література), ІІІ місце (німецька мова)

Кузьмін Андрій - ІІ місце (українська мова та література), ІІ місце (німецька мова)

Батечко Анастасія - ІІ місце в районному етапі і ІІІ місце в обласному етапі (українська мова та література)

Бурковець Станіслав - ІІІ місце (німецька мова)

Гиштимулт Анастасія - ІІІ місце (хімія)

Переможці конкурсів учнівської творчості 2014-2015н.р.

/Files/images/P1150510.JPG

Батечко Анастасія з наставником Зажерило Аллою Валентинівною ( І місце в районному етапі, І місце в обласному етапі, переможець Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, І місце в районному соціальному проекті "Доманівщина очима дітей")

/Files/images/P1160384.JPG

Горик Юрій з науковим керівником Дунчевою Світланою Юріївною ( І місце в районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН)

/Files/images/P1160385.JPG

Батечко Анастасія з науковим керівником Вихрист Наталією Станіслаівною ( І місце в районному етапі, 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН)

/Files/images/P1150175.JPG

Cуслов Олег ( ІІ місце в районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН)

/Files/images/P1170522.JPG

Кузьмін Андрій з науковим керівником Зажерило Аллою Валентинівною ( І місце в районному, І місце в обласному етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН)

/Files/images/PA120236.JPG

Переможці конкурсів з образотворчого мистецтва з науковим керівником Белінською Майєю Павлівною ( Мисак Ю. - І місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка; Ковальова А. - ІІ місце в районному соціальному проекті "Доманівщина очима дітей"; Гуцал Д. - Подяка за участь у районномуетапі Всеукраїнського конкурсі дитячої творчості "Майбутнє країни - у мріях дитини"; Тислевич Н. - ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка; Солощук Ю. - І місце в районному соціальному проекті "Доманівщина очима дітей", ІІІ місце в обласному гуманітарному конкурсі "Космічні фантазії"; Пальчевський Д. - І місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Веселковий вернісаж"; Козловський Ю. - Диплом переможця районного конкурсу творчих робіт з образотворчого та декоративно- прикладного мистецтва; Силецька Іванна - І місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка)

/Files/images/SAM_1228.JPG

Батечко Анастасія з учителем Белінською М.П. - Диплом переможця районного і обласного етапів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Майбутнє країни - у мріях дитини", І місце в районному соціальному проекті "Доманівщина очима дітей"

/Files/images/P9180309.JPG

Гиштимулт Анастасія ( ІІІ місце в районному соціальному проекті "Доманівщина очима дітей", ІІІ місце в конкурсі дитячої творчості, присвяченому Міжнародному дню порозуміння з ВІЛ-інфікованими) і Артеменко Аліна (ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням, ІІ місце у конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика) з наставником Підоймою Інною Олександрівною

Переможці предметних олімпіад 2013 - 2014 н.р.

/Files/images/P1150212.JPG

Кузьмін Андрій

Олімпіада з української мови і літератури (ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови (ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (ІІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (ІІІ місце)

/Files/images/razdelitel10.gif

/Files/images/P1150179.JPG

Мисак Юлія

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови (І місце)

/Files/images/razdelitel10.gif

/Files/images/P1150389.JPG

Бурковець Станіслав

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (ІІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (ІІІ місце)

/Files/images/razdelitel10.gif

/Files/images/P1150181.JPG

Гиштимулт Анастасія

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (ІІ місце)

/Files/images/razdelitel10.gif

/Files/images/Фото-0040.jpg

Арматраут Андрій

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (ІІІ місце)

/Files/images/razdelitel10.gif

/Files/images/P1150175.JPG

Суслов Олег

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (ІІІ місце)

/Files/images/razdelitel10.gif

/Files/images/Фото-0025ь (8).jpg

Дерун Андрій

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури (ІІ місце)

/Files/images/razdelitel10.gif

/Files/images/SAM_1414.JPG

Горик Юрій

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (ІІ місце) /Files/images/P1160525.JPG

Cавін Владислав з учителем Бабич О.А. (3 місце в районній олімпіаді з математики)

Переможці районних конкурсів

/Files/images/P1150510.JPG

Батечко А. з учителем-наставником Зажерило А.В.

І місце в конкурсі "Доманівщина очима дітей" (номінація "Літературна творчість")

1 місце у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням

3 місце в конкурсі учнівської творчості "Розкрилля душі"

/Files/images/0_62bec_ddd3180c_M.gif

/Files/images/Фото-0035.jpg

Гиштимулт А. з учителем-наставником Шапошнік О.Л.

ІІ місце у конкурсі юних гумористів( номінація "Власні усмішки")

/Files/images/0_62bec_ddd3180c_M.gif

/Files/images/Фото-0031.jpg

Бурковець С. з учителем-наставником Зажерило А.В.

ІІ місце у конкурсі гумористів "Посміхнемось щиро Вишні " (номінація "Вишневі усмішки"(читці))

/Files/images/0_62bec_ddd3180c_M.gif

/Files/images/P1160725.JPG

Гиштимулт А. з учителем-наставником Радько Н.П.

ІІІ місце у конкурсі дитячої творчості, присвяченому Міжнародному дню порозуміння з ВІЛ-інфікованими (номінація "Поезія")

/Files/images/0_62bec_ddd3180c_M.gif

/Files/images/P1160385.JPG

Батечко Анастасія з учителем-наставником Вихрист Н.С.

1 місце в районному і 2 місце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН

/Files/images/0_62bec_ddd3180c_M.gif

/Files/images/Фото-0037.jpg

Черняк Євген з наставником Шапошнік К.Г.

ІІІ місце у конкурсі гумористів "Посміхнемось щиро Вишні " (номінація "Веселий пензлик")

/Files/images/0_62bec_ddd3180c_M.gif

/Files/images/P1160376.JPG

Мисак Юлія і Козуб Діана з наставником Дунчевою С.Ю.

ІІ місце у Всеукраїнській історико-географічній експедиції учнівської молоді "Історія міст і сіл України"

/Files/images/0_62bec_ddd3180c_M.gif

/Files/images/P1160384.JPG

Горик Юрій з наставником Дунчевою С.Ю.

2 місце в районному (учасник обласного) конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН

/Files/images/0_62bec_ddd3180c_M.gif

/Files/images/P1160527.JPG

Батечко Анастасія з наставником Носенком Г.М.

2 місце в обласному заочному гуманітарному конкурсі "Космічні фантазії" (робота "Поза землею")

/Files/images/0_62bec_ddd3180c_M.gif

/Files/images/P1160574.JPG

Черняк Євген з наставником Носенком Г.М.

2 місце в обласному заочному гуманітарному конкурсі "Космічні фантазії" (робота "Схід Землі")

/Files/images/0_62bec_ddd3180c_M.gif


Переможці районних олімпіад 2012-2013 н.р.



/Files/images/едуард4.jpg

Беспалько Едуард
фізична культура (ІІ місце)


/Files/images/гриша.jpg

Кондря Григорій
біологія (ІІІ місце)


/Files/images/настя.jpg

Батечко Анастасія
правознавство (ІІІ місце)


/Files/images/DSC01957.JPG

Арматраут Андрій
математика (ІІ місце)

Кiлькiсть переглядiв: 1932

Коментарi

  • KennHafPeedy

    2017-06-21 12:58:08

    Buy Prevacid Solutab [url=http://xenical.ccrpdc.com/buy-alli.php]Buy Alli[/url] Canada Discount Tadalafil 20mg Viagra Laboratorio [url=http://cheap-viagra-100mg.via100mg.com]Cheap Viagra 100mg[/url] Cialis Germany Propecia Testicle Pain Swelling Of The Lips [url=http://kamagra-soft-tablets.kamagpills.com]Kamagra Soft Tablets[/url] Keflex 250 Mg Acheter Viagra Ligne [url=http://order-priligy-online.priliorder.com]Order Priligy Online[/url] Propecia Peluqueria Cialis Indicacion [url=http://levitra-now-online...

  • Nonita

    2013-09-12 01:52:02

    What I find so inntteseirg is you could never find this anywhere else. http://qgqqomczg.com [url=http://ppbozupt.com]ppbozupt[/url] [link=http://pyzodbguw.com]pyzodbguw[/link]...

  • Satoshi

    2013-09-12 01:46:42

    That's a sensible answer to a chilnengalg question http://tmtpyvl.com [url=http://ljqgfwsjn.com]ljqgfwsjn[/url] [link=http://xiszmtq.com]xiszmtq[/link]...

  • Marina

    2013-09-11 07:40:08

    If you want to get read, this is how you shluod write. http://vqefxplyi.com [url=http://ilnxim.com]ilnxim[/url] [link=http://ruliifrd.com]ruliifrd[/link]...

  • Vineet

    2013-09-10 23:35:13

    How could any of this be better stated? It coud'nlt....

  • Elena

    2013-09-10 23:30:43

    Yo, good loikon out! Gonna make it work now....

  • Manoj

    2013-09-10 23:26:07

    BION I'm imespsred! Cool post!...

  • Anis

    2013-09-10 18:39:07

    This is the ideal answer. Eveoyrne should read this http://ccossdxwy.com [url=http://kqmnnpyfubk.com]kqmnnpyfubk[/url] [link=http://fvjjwiwjwb.com]fvjjwiwjwb[/link]...

  • Shinjuku

    2013-09-10 18:33:18

    Hey, you're the goto exrtpe. Thanks for hanging out here. http://hkauzbgttcu.com [url=http://krudvlwbmq.com]krudvlwbmq[/url] [link=http://owdnprdsmk.com]owdnprdsmk[/link]...

  • Leysan

    2013-09-10 18:27:10

    Appeiciatron for this information is over 9000-thank you! http://xrxqzuhmci.com [url=http://mozkpeztk.com]mozkpeztk[/url] [link=http://jtddtad.com]jtddtad[/link]...