• Ви знаходитесь тут:

 • Головна
 • Наші досягнення

Наші досягнення /Files/images/44.gif

ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН

2019-2020

/Files/images/ол 2.jpg Гуцал Маргарита - ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади із зарубіжної літератури/Files/images/ол 3.jpgБілявська Катерина - ІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури

/Files/images/ол1.jpgБілявська К. - ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови


2018-2019

/Files/images/ГМ і С.JPGСавін В. -ІІ місце в олімпіаді з фізики/Files/images/пер нім м.JPGВинтуляк К. і Солощук Ю. -ІІІ м. в олімпіаді з німецької мови/Files/images/бурк з гуцал.JPGГуцал М. - ІІ місце в олімпіаді з інформаційних технологій/Files/images/б і с 2019.jpgБілявська К. -ІІ місце в олімпіаді з української мови


2017-2018

/Files/images/036.JPG

ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ОЛІМПІАД З БАЗОВИХ ДИСЦИПЛІН

ПЕРЕМОЖЦІ КОНКУРСІВ УЧНІВСЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

2019-2020/Files/images/морар3.jpgКушнір В. - ІІІ місце в обласному етапі мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка/Files/images/лр.jpgБортник А. - ІІІ місце в районному етапі мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка


/Files/images/морар з бонд.JPG

/Files/images/н і с.jpgСавін В. - ІІ місце в олімпіаді з фізики

/Files/images/ол у.jpgПереможці районного етапу олімпіади з української мови і літератури Артеменко А. (ІІ м.) і Винтуляк К. (ІІ м.)/Files/images/А-Щ.jpgПереможець районного етапу олімпіади з німецької мови Артеменко А. (ІІІ місце)/Files/images/Ст і Кож.jpgПереможець районного етапу олімпіади з зарубіжної літератури Кожуленко А. (ІІІ місце)


2017-2018/Files/images/Яцик.jpgПереможці конкурсу знавців української мови імені П.Яцика Артеменко А.(ІІ місце) і Білявська К.(І місце)/Files/images/альона з грамотою.jpgКожуленко А. - переможець районного(І місце) і обласного (ІІ місце) мовно-літературного конкурсу учнівської молоді ім. Т.Г. Шевченка /Files/images/учасники млк.jpgКожуленко А. серед учасників фінального етапу мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г.Шевченка. 3 лютого 2018р. м.Миколаїв

/Files/images/Сил і Біл.jpgБілявська К. - І місце в конкурсі читців-декламаторів "Поетична пристань"/Files/images/Морар В..jpgМорар В. - ІІІ місце у районному етапі конкурсу читців-декламаторів "Поетична пристань"/Files/images/я і К.Н..jpgКовальова А. - переможець обласного конкурсу учнівської та студентської творчості, присвяченого Шевченківським дням (номінація "Література")/Files/images/МАН М2.jpgПереможці обласного етапу конкурсу-захисту науково- дослідницьких робіт учнів-членів МАН Кожуленко А.(ІІІ місце) і Мисак Ю. (І місце) з науковими керівниками Щедровою І.В. і Зажерило А.В.ПЕРЕМОЖЦІ УЧНІВСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД 2016-2017

ПЕРЕМОЖЦІ СПОРТИВНИХ ЗМАГАНЬ 2017-2018

/Files/images/шахи.JPGПризери районних і обласних змагань з шахів Савін В., Клочкова К., Дуднік А. (учитель Носенко Г.М.)/Files/images/тен.JPGЧемпіони районних змагань з настільного тенісу Костанян А., Лупу Л., Беспалько В./Files/images/Ла.JPGПризери районних змагань з легкої атлетики Баранов Д., Кардаш О., Ковальова А., Збавчук М., Умрюхін О.


/Files/images/Носенко і С.JPGСавін В. - І місце (фізика)/Files/images/Вихрист.JPGМисак Ю. - ІІІ місце (зарубіжна література), ІІІ місце (російська мова)/Files/images/я С і А.JPGАртеменко А. - ІІІ місце, Бурковець С. - ІІІ місце (українська мова і література)/Files/images/Щедрова і А.JPGАртеменко А. - ІІІ місце (німецька мова)/Files/images/Дротенко.JPGАртеменко А. - ІІІ місце (географія)

/Files/images/P1110390.JPGБурковець С. - І місце в районному етапі конкурсу учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням (керівник Зажерило А.В.)

/Files/images/конкурс Аліна.jpgУчениця 10 класу Артеменко Аліна - переможець обласного конкурсу творчих робіт "Я - патріот України"(керівник - Зажерило А.В.)/Files/images/Казновська Л.JPGПереможці районного етапу мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка Кожуленко А. і Кушнір В. з наставниками/Files/images/Кожулекно на конк.jpgКожуленко А на обласному етапі мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка/Files/images/Кожуленко.JPGКожуленко А. - ІІІ місце в обласному етапі мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка/Files/images/А і А.JPGАртеменко А. І місце в районному і ІІІ місце в обласному етапах конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика /Files/images/Белінська і К.JPGПереможець обласного гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» Білявська К. (3 місце) з наставником Белінською М.П.

Переможці спортивних змагань

/Files/images/Змагання допризовної молоді 2016, ІІІм..JPGЗмагання допризовної молоді 2016 ( ІІІ місце)/Files/images/Ігри птріотів 2016, ІІІм..JPGІгри птріотів 2016 (ІІІ місце)/Files/images/Козацький Гарт 2016,ІІм..jpgКозацький Гарт 2016 (ІІ місце)/Files/images/Настільний теніс 2016, ІІІм..jpgНастільний теніс 2016 (ІІІ місце)/Files/images/олімпійське лелеченя 2017, ІІІм..jpgОлімпійське лелеченя 2017 (ІІІ місце)/Files/images/Призери змагань з легкої атлетики.jpgПризери змагань з легкої атлетики/Files/images/Стрітбол 2017, ІІм..jpgСтрітбол 2017 ( ІІ місце)/Files/images/Футбол Кубок Кушніра 2016, ІІІм..jpgФутбол Кубок Кушніра 2016 (ІІІ місце)/Files/images/Шахи 2016, ІІІм..jpgШахи 2016 (ІІІ місце)


ПЕРЕМОЖЦІ УЧНІВСЬКИХ ПРЕДМЕТНИХ ОЛІМПІАД 2015-2016

/Files/images/P3100113.JPGМисак Ю.( зарубіжна література - 2 місце), Бурковець С. (німецька мова - 3 місце, зарубіжна література - 3 місце,), Бобаренко В.(зарубіжна література - 1 місце),Кузьмін А.(німецька мова - 2 місце), Артеменко А.(німецька мова - 3 місце) з учителями Вихрист Н.С., Щедровою І.В./Files/images/Щедрова.JPGБілявська К. з учителем Щедровою І.В. - 3 місце в районній олімпіаді з німецької мови серед учнів початкових класів/Files/images/20160212_131654.jpgУчасник обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Боборенко В., переможці цього конкурсу Бурковець С. (ІІІ місце), Кузьмін А.(ІІІ місце) з науковими керівниками Вихрист Н.С. і Зажерило А.В.

/Files/images/PC140122.JPG

Кузьмін А., Артеменко А. (ІІ м. у конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика) /Files/images/P3100116.JPG Кузьмін А. (2 місце) у Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка з учителем Зажерило А.В.

/Files/images/P2290404.JPGНазаренко Н., Бурковець С. з учителем Дунчевою С.Ю.- 1 місце в обласному етапі Всеукраїнської історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл України» /Files/images/Мисак.JPGМисак Ю. - 2 місце в конкурсі учнівської творчості, присвяченому Міжнародному дню порозуміння з ВІЛ-інфікованими (учитель Підойма І.О.)/Files/images/Белінська.JPG

Ясеницька Тетяна з керівником Белінською М.П. - І місце в районному етапі обласної виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

/Files/images/Стас і Святченко.JPGПереможець районного конкурсу "Лідер року" Бурковець Станіслав

/Files/images/Артеменко А.jpgАртеменко Аліна - 1 місце в районному етапі конкурсу читців «Батьківське слово» (учитель Підойма І.О.)

Переможці спортивних змагань

/Files/images/PC220040.JPG

Переможці змагань з легкої атлетики: Збавчук М. і Ставіла О. з учителем Швець А.В.

/Files/images/PC230047.JPG

Переможці районних змагань з шахів: Кузьмін А., Гиштимулт А., Кащеєв А. з учителем Гиштимултом О.С./Files/images/IMG_20160419_091501.jpgКоманда "Козаки" - 2 місце в районних змаганнях "Козацький Гарт"

Переможці предметних олімпіад 2014 - 2015 н.р.

/Files/images/P1170198.JPG

Арматраут Андрій - І місце (математика)

Артеменко Аліна - ІІІ місце (українська мова та література), ІІІ місце (німецька мова)

Кузьмін Андрій - ІІ місце (українська мова та література), ІІ місце (німецька мова)

Батечко Анастасія - ІІ місце в районному етапі і ІІІ місце в обласному етапі (українська мова та література)

Бурковець Станіслав - ІІІ місце (німецька мова)

Гиштимулт Анастасія - ІІІ місце (хімія)

Переможці конкурсів учнівської творчості 2014-2015н.р.

/Files/images/P1150510.JPG

Батечко Анастасія з наставником Зажерило Аллою Валентинівною ( І місце в районному етапі, І місце в обласному етапі, переможець Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, І місце в районному соціальному проекті "Доманівщина очима дітей")

/Files/images/P1160384.JPG

Горик Юрій з науковим керівником Дунчевою Світланою Юріївною ( І місце в районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН)

/Files/images/P1160385.JPG

Батечко Анастасія з науковим керівником Вихрист Наталією Станіслаівною ( І місце в районному етапі, 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН)

/Files/images/P1150175.JPG

Cуслов Олег ( ІІ місце в районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН)

/Files/images/P1170522.JPG

Кузьмін Андрій з науковим керівником Зажерило Аллою Валентинівною ( І місце в районному, І місце в обласному етапах конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН)

/Files/images/PA120236.JPG

Переможці конкурсів з образотворчого мистецтва з науковим керівником Белінською Майєю Павлівною ( Мисак Ю. - І місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка; Ковальова А. - ІІ місце в районному соціальному проекті "Доманівщина очима дітей"; Гуцал Д. - Подяка за участь у районномуетапі Всеукраїнського конкурсі дитячої творчості "Майбутнє країни - у мріях дитини"; Тислевич Н. - ІІІ місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка; Солощук Ю. - І місце в районному соціальному проекті "Доманівщина очима дітей", ІІІ місце в обласному гуманітарному конкурсі "Космічні фантазії"; Пальчевський Д. - І місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Веселковий вернісаж"; Козловський Ю. - Диплом переможця районного конкурсу творчих робіт з образотворчого та декоративно- прикладного мистецтва; Силецька Іванна - І місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка)

/Files/images/SAM_1228.JPG

Батечко Анастасія з учителем Белінською М.П. - Диплом переможця районного і обласного етапів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Майбутнє країни - у мріях дитини", І місце в районному соціальному проекті "Доманівщина очима дітей"

/Files/images/P9180309.JPG

Гиштимулт Анастасія ( ІІІ місце в районному соціальному проекті "Доманівщина очима дітей", ІІІ місце в конкурсі дитячої творчості, присвяченому Міжнародному дню порозуміння з ВІЛ-інфікованими) і Артеменко Аліна (ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням, ІІ місце у конкурсі знавців української мови ім. П.Яцика) з наставником Підоймою Інною Олександрівною

Переможці предметних олімпіад 2013 - 2014 н.р.

/Files/images/P1150212.JPG

Кузьмін Андрій

Олімпіада з української мови і літератури (ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови (ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (ІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (ІІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (ІІІ місце)

/Files/images/razdelitel10.gif

/Files/images/P1150179.JPG

Мисак Юлія

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови (І місце)

/Files/images/razdelitel10.gif

/Files/images/P1150389.JPG

Бурковець Станіслав

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії (ІІІ місце)

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії (ІІІ місце)

/Files/images/razdelitel10.gif

/Files/images/P1150181.JPG

Гиштимулт Анастасія

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики (ІІ місце)

/Files/images/razdelitel10.gif

/Files/images/Фото-0040.jpg

Арматраут Андрій

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики (ІІІ місце)

/Files/images/razdelitel10.gif

/Files/images/P1150175.JPG

Суслов Олег

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології (ІІІ місце)

/Files/images/razdelitel10.gif

/Files/images/Фото-0025ь (8).jpg

Дерун Андрій

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізичної культури (ІІ місце)

/Files/images/razdelitel10.gif

/Files/images/SAM_1414.JPG

Горик Юрій

Районний етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови (ІІ місце) /Files/images/P1160525.JPG

Cавін Владислав з учителем Бабич О.А. (3 місце в районній олімпіаді з математики)

Переможці районних конкурсів

/Files/images/P1150510.JPG

Батечко А. з учителем-наставником Зажерило А.В.

І місце в конкурсі "Доманівщина очима дітей" (номінація "Літературна творчість")

1 місце у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості, присвяченому Шевченківським дням

3 місце в конкурсі учнівської творчості "Розкрилля душі"

/Files/images/0_62bec_ddd3180c_M.gif

/Files/images/Фото-0035.jpg

Гиштимулт А. з учителем-наставником Шапошнік О.Л.

ІІ місце у конкурсі юних гумористів( номінація "Власні усмішки")

/Files/images/0_62bec_ddd3180c_M.gif

/Files/images/Фото-0031.jpg

Бурковець С. з учителем-наставником Зажерило А.В.

ІІ місце у конкурсі гумористів "Посміхнемось щиро Вишні " (номінація "Вишневі усмішки"(читці))

/Files/images/0_62bec_ddd3180c_M.gif

/Files/images/P1160725.JPG

Гиштимулт А. з учителем-наставником Радько Н.П.

ІІІ місце у конкурсі дитячої творчості, присвяченому Міжнародному дню порозуміння з ВІЛ-інфікованими (номінація "Поезія")

/Files/images/0_62bec_ddd3180c_M.gif

/Files/images/P1160385.JPG

Батечко Анастасія з учителем-наставником Вихрист Н.С.

1 місце в районному і 2 місце в обласному конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН

/Files/images/0_62bec_ddd3180c_M.gif

/Files/images/Фото-0037.jpg

Черняк Євген з наставником Шапошнік К.Г.

ІІІ місце у конкурсі гумористів "Посміхнемось щиро Вишні " (номінація "Веселий пензлик")

/Files/images/0_62bec_ddd3180c_M.gif

/Files/images/P1160376.JPG

Мисак Юлія і Козуб Діана з наставником Дунчевою С.Ю.

ІІ місце у Всеукраїнській історико-географічній експедиції учнівської молоді "Історія міст і сіл України"

/Files/images/0_62bec_ddd3180c_M.gif

/Files/images/P1160384.JPG

Горик Юрій з наставником Дунчевою С.Ю.

2 місце в районному (учасник обласного) конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН

/Files/images/0_62bec_ddd3180c_M.gif

/Files/images/P1160527.JPG

Батечко Анастасія з наставником Носенком Г.М.

2 місце в обласному заочному гуманітарному конкурсі "Космічні фантазії" (робота "Поза землею")

/Files/images/0_62bec_ddd3180c_M.gif

/Files/images/P1160574.JPG

Черняк Євген з наставником Носенком Г.М.

2 місце в обласному заочному гуманітарному конкурсі "Космічні фантазії" (робота "Схід Землі")

/Files/images/0_62bec_ddd3180c_M.gif


Переможці районних олімпіад 2012-2013 н.р./Files/images/едуард4.jpg

Беспалько Едуард
фізична культура (ІІ місце)


/Files/images/гриша.jpg

Кондря Григорій
біологія (ІІІ місце)


/Files/images/настя.jpg

Батечко Анастасія
правознавство (ІІІ місце)


/Files/images/DSC01957.JPG

Арматраут Андрій
математика (ІІ місце)

Кiлькiсть переглядiв: 1118

Коментарi

 • Leysan

  2013-09-10 18:27:10

  Appeiciatron for this information is over 9000-thank you! http://xrxqzuhmci.com [url=http://mozkpeztk.com]mozkpeztk[/url] [link=http://jtddtad.com]jtddtad[/link]...

 • Josh

  2013-09-10 10:56:28

  Hey, good to find somnoee who agrees with me. GMTA....

 • Manuel

  2013-09-10 08:23:54

  Great thnngiik! That really breaks the mold! http://yaopfmglk.com [url=http://lwsmvthkrw.com]lwsmvthkrw[/url] [link=http://vbzdku.com]vbzdku[/link]...

 • Neha

  2013-09-10 07:47:59

  What a joy to find sooemne else who thinks this way. http://svfmpbivnt.com [url=http://pafnlm.com]pafnlm[/url] [link=http://lenavzolkx.com]lenavzolkx[/link]...

 • Helmi

  2013-09-10 01:05:21

  Walking in the prnceese of giants here. Cool thinking all around!...

 • Kjell

  2013-09-10 00:36:29

  That's what we've all been waiting for! Great poitnsg!...

 • Janie

  2013-09-09 12:57:32

  This ariclte is a home run, pure and simple!...

 • Hasta

  2013-09-09 12:26:11

  Tonodhcwu! That's a really cool way of putting it!...

 • Engmohamed

  2013-09-09 11:57:55

  Pin my tail and call me a doynke, that really helped....

 • Jagdish

  2013-09-08 21:29:01

  Heck yeah baeyb-e keep them coming! http://hqpxjku.com [url=http://fbydxkl.com]fbydxkl[/url] [link=http://sgyzdgkp.com]sgyzdgkp[/link]...