Історія закладу освіти

У 1935 році в с. Кузнецове в колишній панській садибі було відкрито 7-річну школу, директором якої став Чернецький П.І.

І лише через 35 років (у 1969 р.) перший дзвінок покликав схвильованих учнів і вчителів у нову школу, засновником і першим директором якої була справжній ентузіаст своєї справи Шкурко Н.Г. Вона – вчитель української мови і літератури вищої категорії, яка все своє життя виховувала в учнів любов до рідного слова. Нині ця шанована людина на заслуженому відпочинку.

Пізніше на цій нелегкій відповідальній посаді працювала Клочкова Р.М. Раїса Михайлівна – вчитель німецької мови, старший вчитель, нагороджена орденом «Дружби народів» за інтернаціональне виховання школярів. Щороку її вихованці займають призові місця на районних та обласних олімпіадах, а Клочков Владислав захищав честь області на республіканській олімпіаді з німецької мови.

Директорами працювали також Шклярський Ю.О., нині професор; Лисейко В.Й., заслужений працівник освіти України, Баєв Л.В.

19 років учительський колектив очолював вимогливий і строгий керівник Борець Г.А.( нині пенсіонер) та завуч Пересаденко П.В. (пропрацювала на цій нелегкій посаді близько 30 років). І всі ці роки школа була однією з найкращих у районі.

Згадують у селі вчителів, які “віддали своє серце дітям” : подружжя Козіних, Шпілевських ( на жаль, покійних), Бондар, Клочкових, Гайдайчуків, які зараз перебувають на заслуженому відпочинку. Завжди пам’ятатимуть і учні, і колеги педагогів, які віддали свої любов, талант, уміння рідній школі до останку і дуже рано пішли з життя, - заступника директора з виховної роботи , вчительку німецької мови Постолатій Л.М., вчителя музики Гайдабуру С.Я., вчителя німецької мови Клочкову Р.М.

Кузнецівська школа є справжньою кузнею кадрів. З її стін вийшли висококваліфіковані керівники районного та обласного рівнів: Шклярський. Ю.О., Лисейко В.Й., Запісочна Г.А., Веретельник Л.О., Баєв Л.В., Маценко О.О.

Нині нашій школі працює педагогічний колектив, який очолює директор Онищак В.М. та завуч Зажерило А.В. Усі вчителі – не просто гарні педагоги, а справжні майстри своєї справи, яким притаманні творчий пошук, професіоналізм, ініціативність, любов до дітей. Серед них - 2 учителя-методиста, 1 – старший вчитель, 4 учителя мають вищу категорію, 5 – першу категорію.

Учитель-методист Вихрист Н.С. впроваджує у своїй роботі інноваційні методи навчання, розробки її уроків, позакласних заходів, творчі роботи публікуються у фахових журналах. Вона – ініціатор створення і редактор єдиної в районі шкільної газети, засновник проведення свята вручення паспортів, яке стало традиційним.

Великих успіхів у своїй роботі досягла вчитель української мови і літератури Зажерило А.В. Вже на початку своєї педагогічної діяльності вона зайняла 1 місце в районному конкурсі «Шукаємо молоді таланти», у 2009р. - 1 місце в районному і 3 місце в обласному етапі конкурсу «Учитель року», а її учні є переможцями районних, обласних олімпіад, Всеукраїнських творчих конкурсів (нагороджені 60 дипломами і грамотами за останні 5 років).

Учитель фізичної культури Швець А.В. має багато грамот і кубків як за власні досягнення, так і за результати своїх учнів. Щороку на районних змаганнях вони займають призові місця з різних видів спорту. Аліна Володимирівна у 2007-2008 н.р. зайняла 1 місце в районному етапі конкурсу «Учитель року», представляла Доманівський район на обласному етапі. «Спортивна гордість Доманівщини - 2008» в номінації «Кращий учитель фізичної культури», організатор зустрічі з нашою землячкою - олімпійською чемпіонкою - Оленою Хомровою.

Організатором і душею позакласних заходів є заступник директора з навчально-виховної роботи Фокша Е.Є. Криницею доброти і ласки називають учителів початкових класів Кожуленко В.О. і Бабич О.А., оживляє мову цифр і формул учитель математики Носенко Г.М., залюблена в дітей і свою справу учитель німецької мови Щедрова І.В. Більше 40 років пропрацювали на учительській ниві Матвієнко В.І., Радочин Л.П.

Нещодавно ми радо прийняли у нашу учительську родину молодих колег: Кіт Т.Л., Дунчеву С.Ю., Шапошнік К.Г., Кімнацького О.А.

У школі функціонують 11 кабінетів, 2 бібліотеки, комп’ютерний клас, кімната народознавства “Світлиця”, цінність якої - матеріали про поета-земляка В.В.Гоголя-Царенка; музей Бойової Слави, де зібрані експонати, що розповідають про героїчне минуле рідного краю, його прекрасних людей.

50 % нині працюючих учителів – випускники нашої школи.

У 2011-2012 н.р. школа зайняла 5 місце в рейтингу роботи шкіл району, за результатами районних Всеукраїнських олімпіад – 4 місце, у районній спартакіаді школярів – 3 місце.

За 35 років зі школи випущено понад 600 учнів. З них 5 закінчили школу із золотою медаллю: Гайдайчук Лариса , Зажерило Анна, Федорова Анна, Шевченко Юлія, Зажерило Сергій, 3 - зі срібною: Клочков Владислав, Молдованов Олександр, Цикош Віктор.

Гордість нашої школи – призери районних та обласних олімпіад з української мови і літератури, німецької мови ( Свистун Олександр, Цап Олександр, Цап Альона, Кіт Людмила, Зажерило Анна), переможці конкурсів учнівської творчості ( Корінна Євгенія, Фокша Юлія, Кузьмін Андрій, Кожуленко Альона), переможці ІІ (обласного) і учасники ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН ( Зажерило Сергій, Тодорова Ольга, Фаустова Олександра, Федоренко Артем, Батечко Сергій), учасники спортивних змагань ( Славітяк Олег, Клочкова Рита, Лупу Алевтина, Бабінець Наталія, Кіт Тетяна, Батечко Вікторія), художньої самодіяльності (Пасніченко Володимир, Питручак Юлія).

Кiлькiсть переглядiв: 149

Коментарi

 • Akshita

  2013-09-11 07:41:11

  Keep these arieclts coming as they've opened many new doors for me. http://qcjtkcwdq.com [url=http://qrbnidirksg.com]qrbnidirksg[/url] [link=http://igibzqbvtv.com]igibzqbvtv[/link]...

 • Toon

  2013-09-10 23:26:23

  Knocked my socks off with kndeowlge!...

 • Syakban

  2013-09-10 18:27:57

  That's more than sensbile! That's a great post! http://qfwrpbwnrik.com [url=http://mputefk.com]mputefk[/url] [link=http://oyjmzbearl.com]oyjmzbearl[/link]...

 • Sedra

  2013-09-10 10:57:16

  That adedssres several of my concerns actually....

 • Satoru

  2013-09-10 07:27:33

  Sm-kcadab what I was looking for-ty! http://idmisvio.com [url=http://enszzevgjh.com]enszzevgjh[/url] [link=http://kfnlutujegl.com]kfnlutujegl[/link]...

 • Elena

  2013-09-10 07:25:27

  I really aperpciate free, succinct, reliable data like this. http://bwxmhcozu.com [url=http://qdbowvu.com]qdbowvu[/url] [link=http://gwatah.com]gwatah[/link]...

 • Sel

  2013-09-10 00:19:29

  How neat! Is it really this siempl? You make it look easy....

 • Mangal

  2013-09-10 00:16:52

  Home run! Great slnggiug with that answer!...

 • Mariuspoli

  2013-09-09 12:03:28

  That kind of thnnikig shows you're on top of your game...

 • Cris

  2013-09-08 20:35:38

  Weeeee, what a quick and easy souitlon. http://frhlgsd.com [url=http://ylxaycm.com]ylxaycm[/url] [link=http://cxqmwplbu.com]cxqmwplbu[/link]...